30 Νοεμβρίου 2014

Συνεχίζει ο Τρίκαρδος Κατοχής τον κατήφορο [αποτελέσματα αγώνων του ομίλου Β΄ ΕΠΣΝΑ]

Εντός έδρας η Κατοχή ηττήθηκε από τον Αχιλλέα Γραμματικούς 0 - 2

Στο πρώτο ημίχρονο και για 25 με 30' πίστευε ο καθένας ότι η ομάδα του Τρικάρδου θα είχε ένα ευχάριστο απόγευμα απέναντι στην ομάδα της Γραμματικούς αλλά, μετά το 30 και σε ωραία ενέργεια των επιθετικών της Γραμματικούς έγινε το 0-1. Θα μπορούσες να πιστέψεις ότι όλα θα αλλάξουν αλλά ξανά οι προβλέψεις σε ρίχνουν έξω: δεύτερο ημίχρονο η Κατοχή χάνει κάποιες ευκαιρίες, ο διαιτητής κλείνει τα μάτια σε πέναλτι υπερ της γηπεδούχου και ένας Τρίκαρδος που κάνει τρομερά λάθη που ούτε πάσα δεν μπορούσε να αλλάξει στα λίγα μέτρα με αποτέλεσμα να δεχτεί μετά από αμυντικό λάθος και το 0-2.
Και τα δυο γκολ που δεχτήκαμε ήταν από αμυντικά λάθη που στην ουσία θα τα χαρακτήριζε ο καθένας παιδαριώδη.
Στο γήπεδο βρέθηκαν φίλοι της ομάδας που ένιωσαν την απογοήτευση στο μεγαλύτερο βαθμό.
Καλή επιτυχία στην ομάδα της Γραμματικούς και για την ομάδα του Τρικάρδου κριτική δεν υπάρχει, δε θα μπορούσε να υπάρχει και δυστυχώς, ο νοών νοείτω.